on 15 balandžio 2019

Vilniaus „Kibirkšties“ komandai – MultiGyn Moterų lygos bronzos medaliai. Algirdo Paulausko vadovaujama ekipa Kėdainių arenoje vykusiame mažajame finale 76:68 (19:17, 20:12, 16:20, 21:19) pranoko Lino Mikelevičienės vedamą Klaipėdos „Fortūną“ ir pergalingai užbaigė finalo ketverto varžybas.
L. Mikelevičienė per 38 minutes įmetė 29 taškus (6/9 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Skaityti plačiau
on 13 balandžio 2019

Antroje dvikovos dalyje reikalus sutvarkiusios Kauno „Aistės-LSMU“ žengė į MultiGyn Moterų lygos finalą. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykstančio finalo ketverto pusfinalyje 83:59 (14:17, 26:17, 21:17, 22:8) įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkes ir kovos dėl trečio trofėjaus šiame sezone.
Kaunietės pirmajame metų finale iškovojo Karalienės taurę, o Baltijos lygos finale nusileido Rygos TTT klubui.

on 06 balandžio 2019

Klaipėdos „Fortūna“ (7-9) MultiGyn Moterų krepšinio lygos reguliarųjį sezoną užbaigė ne tik pergale, bet ir aukštesne pozicija turnyrinėje lentelėje.

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 85:60 (25:10, 16:11, 21:23, 23:16) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-16) komandą bei sulaukė Ukmergės „Vilkmergės“ (7-9) nesėkmės ir reguliariajame sezone liko trečioje vietoje.
Tai reiškia, jog uostamiesčio ekipa finalinio ketverto pusfinalyje susitiks su Kauno „Aistėmis-LSMU“, o kitą porą sudarys reguliariojo sezono nugalėtojos Vilniaus „Kibirkštis“ bei Ukmergės „Vilkmergė“.

on 29 kovo 2019

Klaipėdos „Fortūnos“ (6-9) snaiperės po paskutinių rungtynių, panašu, neatvėso. Antrose rungtynėse paeiliui MultiGyn Moterų lygos pataikytų tritaškių rekordą pagerinusios uostamiesčio krepšininkės namuose 83:75 (28:14, 13:17, 25:20, 17:24) nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (6-8).
„Fortūna“ realizavo 18 tolimų metimų iš 37 ir tokiu būdu sumušė nė savaitės neišsilaikiusį rekordą. Kovo 23-iąją klaipėdietės į Vilniaus „Kibirkšties“ krepšį įskraidino 17 tolimų metimų.

on 24 kovo 2019

Nesulaikomai žaidusi Lina Mikelevičienė surinko 30 taškų, o likus 1 sekundei pataikė dvitaškį, nulėmusį „Fortūnos“ (5-9) pergalę Vilniuje MultiGyn Moterų lygos susitikime 84:83 (23:22, 18:16, 25:18, 18:27) prieš turnyrinės lentelės lyderę „Kibirkšties“ (12-2) komandą.
“Fortūną“ į priekį vedusi L. Mikelevičienė per 36 minutes realizavo 5 iš 6 dvitaškių, 6 iš 9 tritaškių, 2 iš 2 baudų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 28 naudingumo balus.

on 16 kovo 2019

Galingai po ilgosios pertraukos rungtyniavusios Kauno „Aistės-LSMU“ (10-3) reguliariajame MultiGyn Moterų lygos sezone įsitvirtino antroje vietoje.
Roko Kondratavičiaus auklėtinės uostamiestyje 74:42 (24:13, 13:16, 17:6, 20:7) sutriuškino tragiškai krepšį atakavusias Klaipėdos „Fortūnos“ (4-9) žaidėjas ir A divizione įsirašė šeštą pergalę iš eilės.

on 02 kovo 2019

Per antrąją mačo dalį vos 13 taškų praleidusios Kauno „Aistės-LSMU“ Baltijos čempionato atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje 73:35 (15:14, 16:8, 18:8, 24:5) sutriuškino Klaipėdos „Fortūną“ bei pateko į Vilniuje vyksiantį finalo ketvertą.

on 26 vasario 2019

Pirmoji MultiGyn Moterų krepšinio Baltijos šalių čempionato ketvirtfinalio akistata tarp Klaipėdos „Fortūnos“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ prasidėjo kiek netikėta uostamiesčio komandos pergale.
Reguliarųjį sezoną septintoje vietoje užbaigusios Viliaus Stanišausko auklėtinės namuose kaunietes patiesė 82:74 (29:18, 25:21, 6:20, 22:15).
Rungtynes užtikrintai pradėjusi „Fortūna“ situaciją savo rankose tvirtai laikė jau po pirmųjų dviejų kėlinių, kuomet pirmavo 54:39.
Vis tik po ilgosios pertraukos „Aistės-LSMU“ į savo krepšį praleido vos 6 taškus ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui savo deficitą nurėžė iki minimumo – 59:60.

on 19 vasario 2019

Klaipėdos „Fortūna“ (4-8) paskutinėse Baltijos čempionato reguliaraus sezono rungtynėse skambiai trinktelėjo durimis.
Viliaus Stanišausko auklėtinės antradienio vakarą namuose 69:53 (20:13, 18:17, 21:7, 10:16) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-12) ekipą ir dabar jau turi tiek pat pergalių, kiek laipteliu aukščiau buvusi Talino „Ulikool“ komanda.

on 17 vasario 2019

Dramatišką pergalę MultiGyn Moterų Baltijos šalių čempionate šventė Klaipėdos „Fortūna“ (3-10), kuri svečiuose 84:82 (13:28, 13:20, 35:12, 23:22) palaužė artimiausias turnyrinės lentelės kaimynes Talino „Ulikool“ (4-8).
Po dviejų kėlinių „Fortūna“ turėjo net 22 taškų deficitą (26:48), tačiau galingai po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžusios klaipėdietės trečiąjį ketvirtį laimėjo 35:12 ir prieš lemiamą kėlinį jau turėjo minimalų pranašumą – 61:60